ÇOK GÜZEL YERDE KÖŞE BAŞI HER YANI AÇIK EŞYALI 4+1 HESAPLI VİLLA

375,000 TL

BU FİYATA ALINABİLECEK EN İYİ VİLLALARDAN BİRİ!!!

Evimiz Çamlık mahallesinde, Liman yolunda (Adnan Menderes Bulvarı), yolun  100 metre içerisinde, Altınkum plajına ve 3. koy plajına 1500 metre mesafede, köşe başı, etrafı açık bir tripleks villadır.

Evin resimlerde göreceğiniz biri ebeveyn banyolu 4 yatak odası, açık mutfaklı bir salonu ayrıca bir banyo - wc'si ve giriş katta bir de wc'si bulunmaktadır. Balkonları geniş ve ferah, doğa manzaralıdır. Evin dış kapısı çelik, iç kapıları amerikan panel, balkon kapı ve pencereleri demir korkuluklu pvc doğramadır. Tüm zeminler seramik, duvarları alçı sıva ve tavanı kartonpiyerlidir. Hazır mutfaklıdır. Salonunda bir adet kliması da bulunmaktadır. Masraf etmeden gelip oturabileceğiniz bakımlı ve güzel bir villadır.

Çevresinde gördüğünüz boş alanlar arsa değildir ve kapanmayacaktır.

KONUMU

Bulunduğu muhit çok nezih ve güzel bir muhittir. İki cephesi yol olduğu gibi, 100 metre arkasından Adnan Menderes bulvarı geçmektedir. Bulvardan her yere minibüs çalışmaktadır. Altınkuma ve diğer plajlara yürüyerekte gidilebilir.

İskanı bulunmaktadır ve kredi kullanımına da uygundur…..

 

Diğer Özellikler Bulunduğu yer Didim - Çamlık mahallesi Gayrimenkul tipi Satılık Villa Oda sayısı 4+1 Kullanım alanı 175 m2
TAŞELİLİLER EMLAK Didim - Aydın Telefon : 0 (256) 813 6991  - Faks : 0 (256) 813 6991  - Mobil telefon : 0 (536) 453 4467   E-posta : info@taselilileremlak.com  -  Web : www.taselilileremlak.com